הובלות עם מנוף בצפון

הובלות עם מנוף בצפון


האזורים הצפוניים בארץ מתפקדים כמאתגרים במיוחד בכל הקשור לעבודות ההובלה, כתוצאה מהביקוש הנמוך יחסית לעבודה דומה במרכז. יחד עם זאת, קיימים אזורים ואתרים שונים בצפון בהם ההובלה מאתגרת ואינה מאפשרת אופציה אחרת מלבד הובלה עם מנוף.

אחד הגורמים אשר מאפיינים באופן בולט במיוחד הובלות בשכונות רוויות בחיפה למשל, מתבטא בצפיפות חדרי המדרגות וצפופות הרחובות, במיוחד אלה הסמוכים לים.

על כן, אופציית הובלות עם מנוף בצפון הפכה לאחת השכיחות ביותר, במיוחד באזורים הללו.

בשונה מהמרכז, מרבית מהחברות מעודדות הובלות בסגנון הזה ואף מוזילות את השירות, כדי לסיים את העבודה במהירות האפשרית , כדי לעבור ללקוח הבא באופן מהיר, במיוחד כאשר מדובר בחברות הובלה קטנות. הובלות בצפון הן בין המאתגרות ביותר ועל כן, דורשות יצירתיות מהלקוחות כמו גם מהמובילים.


יתרונות הובלות עם מנוף באזור הצפון


אזור הצפון , כפי שהקפדנו לציין הוא בין האזורים התחרותיים ביותר בכלל התחומים הקשורים לבעלי מקצוע ובעלי מקצוע פרטיים. גם תחום ההובלות נכלל בין בעלי המקצוע התחרותיים הללו ולכן קל מאוד למצוא מחירים נוחים ומשתלמים במיוחד.

על כן, ניתן לחשוב דווקא על ביצוע הובלות עם מנוף שיוכלו לבוא לידי ביטוי באופן מושלם גם מבחינת התמחור שעולה רק במעט אבל מזרז את ההובלה ומקצר את זמן ההובלה באחוז ניכר של לפחות חצי מהזמן המקורי של ההובלה הקונבצניונאלית.

עלויות הובלות עם מנוף בצפון


עלויות ההובלה עם מנוף מתקזזות עם ההובלה הרגילה בשל התקצרות הזמן. מוביל מחשב את העלות של ההובלה על פי הזמן, מרחק הנסיעה וכמות הפריטים שיהיה עליו להוביל. מאחר שזמן הפריקה של הדירה/הבית מתקצרת באופן משמעותי בזכות המנוף גם העלות שלה יורדת.

יחד עם זאת, חשוב מאוד לקחת בחשבון שאל עלות ההובלה מצטרפות גם שעות העבודה והפעלתו של המנוף כך שההובלה תהיה בערך באותו מחירי ואולי רק במעט יותר יקרה יותר מהובלה רגילה עקב ההפעלה היקרה – חשוב מאוד לתת את הדעת על מהירות ההובלה ובטיחות החפצים בעת בחירה בהבלה עם מנוף, במיוחד באזור הצפון הרווי בתים ורחובות צרים במיוחד.