פתרונות הרמה לגובה

פתרונות הרמה לגובה - שימושים למנופי הרמה


עבודות שירותי מנוף מאפשרות לבצע עבודות רבות שאינן ניתנות להפעלה של כוח אדם רגיל, כאשר נעזרים ומבצעים עבודת מנוף ניתן להרים משקלים אדירים ופריטים גדולים לגבהים גדולים במיוחד. ניתן להיעזר על ידי עבודת מנוף לביצוע עבודות שונות ורבות כגון: הרמת מזגנים, רהיטים, חומרי בניין, פינוי פסולת, הורדת שלטים והתקנתם ועוד. עבודת מנוף מספקת פתרונות לוגיסטיים ומאפשרת פתרונות חסכוניים, מהירים ויעילים למטרות רבות.

שירותי מנוף צריכים להיעשות על ידי אנשי מקצוע מיומנים בעלי ניסיון וותק רב שנים אשר יודעים כיצד לפתור בעיות ולהתמודד מול אתגרים לא צפויים שניצבים בשטח. עם זאת לפני ביצוע עבודת מנוף יש לוודא יחד עם הלקוח את כל הנתונים הרלוונטיים לתהליך של עבודת מנוף כגון: משקל, כמות, סביבה, יעד וכדומה.

כל הפתרונות והשימושים - רובי הרמה לגובה

  • פתרונות הרמה של ציוד כבד

  • פתרונות הרמה של חומרי בניין

  • פתרונות הרמה של ספות לגובה

  • פתרונות העברת פסנתרים לקומה גבוה

  • פתרונות העברת פינות ישיבה לגובה

  • פתרונות הרמה לגובה של ריהוט מכל הסוגים - שולחנות, אריזות...

לא כל נהג משאית יכול לבצע עבודות שירותי מנוף, תמיד יש מקום לבדוק ולברר היטב האם יש לו רישיון מוביל בתוקף, כמו כן על החברה להיות בעלת אישור מורשה מטעם משרד התחבורה, עבור עבודות מנוף יש צורך בפוליסת ביטוח בתוקף. לפני שמבצעים עבודות מנוף עם חברה מסוימת כדאי לוודא שלחברה יש תעודת התאגדות ומומלץ לקבל המלצות מגורמים שונים שיוכיחו את יעילותה של החברה. עבור ביצוע שירותי מנוף יש צורך ברישיון מיוחד, לא מספיק רישיון של משאית, אוטובוס או רכב כבד.

שירותי מנוף ניתנים בכל שעות היממה. לעיתים עבודות מנוף מתבצעות בשעות הלילה המאוחרות על מנת שלא לפגוע בתנועה של התחבורה אשר יכולה להיפגע במידה ומתקיימים עבודות מנוף בשעת לחץ.

שירותי מנוף הינם מגוונים ומתאימים לשלל פתרונות עבור כלל האוכלוסייה. ישנם שירותי מנוף המאפשרים ביצוע עבודות שונות כגון: העמסה של כלי רכב, התקנת צנרת, שחזור מבנים, טיפול בשלטים וכדומה.

שירותי מנוף ניתנים לרוב עבור קבלנים, חברות, מפעלים ומחצבות. שירותי מנוף מגוונים וניתן בעזרתן לבצע עבודות מורכבות ומיוחדות כגון: העתקה ופינוי של מפעלים, התקנת אנטנות סלולאריות ומערכות סולאריות, עבודות מנוף עבור התעשייה החקלאית ולצורכי אדריכלות נוף, שינוי והרמת מבנים ניידים, מתכות גדולות, עבודות סל המאפשרות עבודה בטיחותית בהן מוכנס עובד לביצוע העבודה בגובה, הנפת קונסטרוקציות, עבודות עומק שבהן מורידים ציוד לעומק כמו ביוב ובורות, פינוי פסולת, הובלת עצים שצריכה להיעשות בזהירות רבה, אפשרות לגישה באזורים סגורים יותר, כגון חצרות של בתים ושטחים ציבוריים שלא ניתן להיכנס אליהם בעזרת משאית המנוף, ועוד.

שירותי מנוף השתפרו עם השנים, וכל הזמן ישנה התקדמות טכנולוגית המאפשרת ביצועים יותר מורכבים שנראו בלתי אפשריים בעבר.