הובלה עם מנוף בשפלה

הובלה עם מנוף בשפלה


השפלה היא אחד האזורים היותר עמוסים ומורכבים בארץ. גוש השפלה מורכב מערב רב וסוגים שונים של אוכלוסיות ומצבים סוציו אקונומיים וחברתיים, במיוחד כאשר הדבר נוגע בהבדלים שבין הרשויות המקומיות והאוכלוסייה המקומית. שלא כמו באזור המרכז ואזור השרון כוללים רמה מחייה ותנאים סוציאליים גבוהים יותר בממוצע ובהשוואה לאלה של אזור השפלה, אשר מתנדנדים באופן קיצוני ביותר.

הרגישות של אזור השפלה מביא איתו גם דיון נרחב באשר להובלות ואפשרויות ההובלה, כאשר גם המפה של אזור השפלה מתחלקת לכמה אזורים שונים, הן מבחינת סוג ההובלה והן מבחינת התמחור שלה.

מחירי הובלות עם מנוף בשפלה


מחיר ההובלות עם מנוף בשפלה יהיו בדרך כלל זולות יותר בהשוואה למחירי ההובלות במרכז ויעמדו על תווכים של בין 1000 ועד 2700 שח בממוצע, הכל תלוי בגודל הדירה ואזור ההובלה. באזורים כמו ראשל"צ וחולון למשל אשר נמצאים על שטח הגבול בין השפלה למרכז המחירים יהיו שונים מעט כתוצאה מהשפעת המחירים במרכז על הערים הללו.

אחד המאפיינים אשר מוזילים את עלויות ההובלה באזור השפלה, אשר כוללים את אזור רמלה, לוד, רחובות, מודיעין והסביבה מתבטאים בטעמי החניה וגודל העיר במקרים בהם הובלת הדירה מתרחשת באותה עיר עצמה.


חזרה לאזורי שירות הובלה עם מנוף

האם הובלות עם מנוף מעיר לעיר בשפלה יקרות בהכרח מהובלות במרכז?


השפלה היא בהכרח יקרה אבל לא בכל מקום. ערים כמו ראשון לציון וחולון אשר לא זאת בלבד שנושקות לתל אביב באופן כמעט ישיר, אלא מאופיינות כערים מהגדולות ביותר באזור הקרוב לשפלה.

אזורים מרכזיים כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים והרצליה מצטיינות בקשיי חניה ובלא מעט תמרורי אין כניסה וקושי בעת המעבר עם משאית ההובלה ,כך שניתן לומר כי בשל המאפיינים הללו בדיוק מחירי ההובלה בעיר הללו בין אם הם מבוצעות עם מנוף ובין אם לאו יהיו יקרות יותר מאשר באזור השפלה.

בנוגע להובלות עם מנוף בשפלה, ניתן לראות שהאזור טרם התפתח מבחינת המודעות ועדיין לא נחשף באופן משמעותי לאפשרות, מבחינת השירותים הפרטיים.