הובלות מנוף

הובלה עם מנוף

הובלות מנוף


אנו בחברת רובי מנופים מספקים שרות של הובלת מנופים מכל הסוגים לכל חלקי הארץ.

הובלת מנוף זה עסק למקצוענים בלבד! לחברתנו ציוד משוכלל וניסיון רב בהובלת מנופים.

נשמח באם תיצרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר!

הובלות עם מנוף הן בין אפשרויות ההובלה היותר שכיחות היום, ביחס להובלות הרגילות אליהן אנחנו רגילים. התקדמות הטכנולוגיה והבנת אפשרויות ההתייעלות והחיסכון האפשריות . על אף שזאת אופציה פחות שכיחה במישור ההובלות הפרטיות, יותר ויותר חברות הובלה מקצועיות, מעניקות שירותים בסגנון זה כדי לזרז את ההובלה ולהפוך אותה לאפקטיבית יותר. כך, הספק העבודה היומי הופך גם הוא לאפקטיבי יותר.

אחד הקשיים בתחום הובלות המנוף, הוא החשש של הלקוח ואי יכולת מתן שירות זה. החשיבה שלנו אינה מאפשרת לנו להבין כי הובלה יכולה להתבצע כמעט ללא מגע יד אדם. יחד עם זאת, ישנם מצבים, בהם הובלות עם מנוף הינן בלתי נמנעות.


מתי נדרשת הובלה עם מנוף?


הובלה עם מנוף לא תכלול בדרך כלל דרישות ספציפיות פרט לחלון גדול מספיק שיאפשר מעבר של חפצים ופריטים גדולים במיוחד. החלון צריך להיות גדול מספיק ומשקופי החלון מרוחקים עד כמה שניתן אחד מהשני כדי לאפשר מעבר נוח ויעיל של החפצים מבלי לגרום לפגיעה/שבר/סדק לחלון. מעבר לכך, קיימת אפשרות לבחור בהובלה עם מנוף בכל סוגי ההובלות, הקטנות והגדולות כאחד.

במקרים רבים של הובלות בבתים ללא מעלית ובקומות האחרונות, מומלץ לבחור בהובלה עם מנוף ולייקר מעט את התהליך עקב עלויותיה הכלליות של החברה המחזיקה או מסוגלת לשכור משאית מנוף .


האם הובלה עם מנוף היא בהכרח יקרה יותר מהובלה רגילה?


לא תמיד ולא בשל בחירת ההובלה הזאת. לא כל חברה הובלות מחזיקה או מסוגלת לדאוג למשאית הובלות עם מנוף. ככלל חברות הובלה גדולות יותר בתחום ההובלה.

יחד עם זאת, כאשר ההובלה היא הובלה גדולה במיוחד וכאשר מדובר במעבר מדירה בקומות עליונות בדירות ללא מעלית, השקעה בהובלה עם מנוף תהיה משתלמת יותר, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת החיסכון בזמן - קרא עוד


הובלת מבנים ניידים עם מנוף – מבנים ארעיים לצרכים השונים


הובלת מבנים ניידים, הוא שירות שמתבקש יותר ויותר לאחרונה בתחום הבנייה ותחום הפרויקטים, בכדי לא להקים מחדש משרדים ומבנים זמניים באתרים בנייה, חברות הובלה עם משאיות מנוף יעזור לכם להעביר את המבנה הנייד ללא הצורך בפירוק והקמה מחודש באתר הבנייה הבאה.