מנופי הרמה לדירות

העברת דירה עם מנוף - מנופי הרמה לדירות


חברת רובי מנופי הרמה מספקת שרותי העברת דירה עם מנוף. באם אתם זקוקים למנוף הרמה המיועד להעברת דירות צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר מיידית.

כולנו ראינו בחיינו מנוף פועל, אבל האם חשבנו יום אחד שנמצא את עצמנו זקוקים לשירותיו? במגזר העסקי, עושים שימוש רב במנוף – לשינוע של מכונות תעשייתיות, חלקי חילוף, רכבים, מכולות ועוד. המנוף שימושי מאד בחקלאות, להעברה של כמות עצומה של גידולים, תבואה, דשן וזבל ממקום למקום.

מנוף הרמה נמצא בשימוש רחב מאד בענף בניית דירות


בענף הבנייה יש צורך בהעברה של פסולת בניין ממקום למקום, והעברה של חומרי בניין, דלתות, קירות וחלקי גגות ממקום הקנייה שלהם אל אתר הבנייה, בכלל זה העלאה לקומה שבה נעשית הבניה בפועל.

היום גם לא נדיר לראות מנוף מוביל מבנים ניידים ממקום למקום. במילים אחרות - המנוף נמצא בכל מקום מסביבנו. אבל למה שאנחנו, נצטרך בחיינו היומיומיים שימוש במנוף, ובחברה שתתפעל אותו עבורנו?

מנוף טומן בתוכו שני יתרונות עיקריים: הראשון, היכולת שלו לשאת משקל כבד, והשני, היכולת להגיע לאזור עם גישה בעייתית.


למה הכוונה?


ניקח לדוגמא מצב בו אתם עוברים דירה ורוצים להעביר פסנתר גדול במיוחד, כבד ועתיק אל הדירה החדשה. ברור לכולם, שיש צורך בהתערבות מכאנית בתהליך, וכאן בדיוק העברת דירה עם מנוף נכנסת לתמונה - מנוף שמתופעל על ידי חברה מקצועית כמובן, בעלת ניסיון בהובלת מטעני העברת דירה עם מנוף.

העברת חפצים כבדים במעבר דירות באמצעות מנוף הרמה


היום יש מנופים שיכולים להרים משאות כבדים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שכל חפץ בבית שלכם הוא בר הרמה. ניקח דוגמא אחרת - אתם גרים בבניין רב קומות, וצריכים להעביר ארון מסוים לקרוב משפחה. הארון רחב מאד, ולכן צריך לחשוב איך מעבירים אותו דרך פתח שהוא לא הדלת - הפתח הזה הוא כמובן החלון או במקרה שהחלון לא מספיק רחב אז משתמשים בהעברה דרך מרפסת, וכדי שהארון לא יפגע ויעבור בצורה בטוחה, מזמינים חברה מקצועית שיודעת לתפעל מנוף עבור העברת דירה, והארון כבר בדרך.

העברת דירה עם מנוף דורשת ידע, ניסיון ומומחיות. את כל אלו, אנחנו נספק לכם עבור כל מטרה: הורדה או העלאה של משאות, מעבר דירה, הרמת חומרי בניין ועוד. באמצעות המנופים המעולים שלנו תוכלו לשנע כל ציוד שתבחרו באופן בטוח וכך לוודא שהציוד שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר.