הובלה עם מנוף במרכז

עולם ההובלות הולך ומתקדם מיום ליום וצובר גם הוא רעיונות ושירותי יוקרה ושירותים אקסלוסיביים שמתבטאים בזמינות ההובלה, יעילות ההובלה ומהירותה. הובלות, במיוחד בכל הנושא אשר משיק להובלת דירות, גורם ללא מעט טרדות וטרחות, קיימים לא מעט שירותים אשר מסוגלים לתרום להובלה ומעבר דירה/משרד בראש שקט יותר וכואב הרבה פחות...

הובלה עם מנוף באזורים ורחובות צפופים

הובלות באזורים צפופים דורשים פתרונות יצירתיים. באזורים מרכזיים כמו תל אביב או רמת מקומות בהם ישנם חדרי מדרגות ומסדרונות מרים, קשה מאוד להוביל מקררים, מוצרי חשמל ופריטים גדולים ומאסיביים ללא פירוק וגם לאחר פירוק. הובלה עם מנוף תפטור אתכם לא רק מבחינת אפשרויות הפגיעה בפריט עצמו ובקירות אל גם תקצר את זמן ההובלה עצמה.

כיצד נדע שהדירה/המשרד שלנו מתאים להובלה עם מנוף?

הובלות עם מנןף דורשת פתח רחב באזור החלון או במרפסת השירות, אם יש לכם פתח רחב שמאפשר את הורדת החפצים עם מנוף דרך החלון. סימן שהדירה/המשרד מתאימים לפריקה עם מנוף. במקרים מסוימים בעלי משרדים ואפילו בעלי בתים/דירות מעדיפים לשבור את המשקופים ובלבד שיוכלו לסיים את ההובלה כמה שיותר מהר ולתקן את החלון לאחר ביצוע ההובלה.. הובלה עם מנוף, מקצרת את תהליך ההובלה במקסימום, מקצרת את זמן העבודה ובכך אינה יקרה משמעותית מהובלה רגילה, אך כאמור, קלה ומהירה יותר באופן בולט.

מחוז המרכז


Comments