הובלה עם מנוף בשפלה


השפלה היא אחד האזורים היותר עמוסים ומורכבים בארץ. גוש השפלה מורכב מערב רב וסוגים שונים של אוכלוסיות ומצבים סוציו אקונומיים וחברתיים, במיוחד כאשר הדבר נוגע בהבדלים שבין הרשויות המקומיות והאוכלוסייה המקומית. שלא כמו באזור המרכז ואזור השרון כוללים רמה מחייה ותנאים סוציאליים גבוהים יותר בממוצע ובהשוואה לאלה של אזור השפלה, אשר מתנדנדים באופן קיצוני ביותר.

הרגישות של אזור השפלה מביא איתו גם דיון נרחב באשר להובלות ואפשרויות ההובלה, כאשר גם המפה של אזור השפלה מתחלקת לכמה אזורים שונים, הן מבחינת סוג ההובלה והן מבחינת התמחור שלה.

מחירי הובלות עם מנוף בשפלה


מחיר ההובלות עם מנוף בשפלה יהיו בדרך כלל זולות יותר בהשוואה למחירי ההובלות במרכז ויעמדו על תווכים של בין 1000 ועד 2700 שח בממוצע, הכל תלוי בגודל הדירה ואזור ההובלה. באזורים כמו ראשל"צ וחולון למשל אשר נמצאים על שטח הגבול בין השפלה למרכז המחירים יהיו שונים מעט כתוצאה מהשפעת המחירים במרכז על הערים הללו. 

אחד המאפיינים אשר מוזילים את עלויות ההובלה באזור השפלה, אשר כוללים את אזור רמלה, לוד, רחובות, מודיעין והסביבה מתבטאים בטעמי החניה וגודל העיר במקרים בהם הובלת הדירה מתרחשת באותה עיר עצמה.

אזור הפלה


Comments